Lente trekkers fair Nordwin College Buitenpost

Op dinsdag 26 maart organiseert Nordwin College Buitenpost een ‘Lente trekkers fair’. Wij openen vanaf 14.00 uur onze school en proberen dan de ‘lente’ naar binnen te trekken.

Er is van alles te doen en te zien deze middag/avond. Zo worden er verschillende producten verkocht, waaronder bloemen, taarten, planten en kleine huisdieren. Ook kunt u van alles komen bekijken wat gemaakt en/of is meegenomen door onze leerlingen en samenwerkingspartners. Hiernaast kunt u kijken naar de kunsten van onze leerlingen bij acrogym en er is een heus Rad van Fortuin. Uiteraard zijn er ook trekkers aanwezig, met de daarbij behorende activiteiten.

Rond  14.30 uur komt burgemeester Brouwer, van de gemeente Achtkarspelen, de fair officieel openen. De dag zal duren tot ongeveer 19.00 uur.

Wij nodigen jong en oud uit om een kijkje te nemen op onze ‘Lente trekkers fair’! Wij hopen er samen een geslaagde middag/avond van te maken.

Lente trekkers fair (klein).jpg

Terug